Bi'DünyaHaberler

Kapoor’a Doyamayanlar ArtInternational’a !

ArtInternational’ın başlamasına çok az zaman kala, işleriyle İstanbul’a gelecek sanatçılar da kesinleşiyor.Fuarda eserlerini görme şansına erişeceğimiz dünyaca ünlü sanatçılarından biri de Anish Kapoor.

 

Anis Kapoor 1

 

Geçen yıl Sakıp Sabancı Müzesi’nde gerçekleşen sergisiyle sanatseverlerin gönlünü çalan Kapoor’un 2013 tarihli iki işi Türkiye’de ilk kez ArtInternational’da görücüye çıkacak. İngiltere’nin en seçkin galerilerinden Lisson’un standında izlenebilecek tablolar, renkleri ve enerjileriyle Kapoor’un heykellerindeki büyüyü yaratacak.

Türkiye’nin en prestijli uluslararası çağdaş sanat fuarı ArtInternational’ın ikincisi 26-28 Eylül 2014 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde 24 ülkeden 80 seçkin galeri ve 400’e yakın sanatçının eser katılımıyla gerçekleşecek.

 

Ayrıntılı bilgi için: http://istanbulartinternational.net/

Anish Kapoor 2

Duygu Dedeoğlu

Duygu Dedeoğlu

83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Akrebin Yolculuğu (1997)

Sonraki yazı

Solino (2002)