Bi'DünyaHaberler

Kemancı, viyolacı, orkestra şefi, eğitimci ve oda müzisyeni… Pinchas Zukerman

Pinchas-Zukerman

 

 

Kemancı, viyolacı, orkestra şefi, eğitimci ve oda müzisyeni olarak eşit ölçüde saygı gören Pinchas Zukerman  8 Aralık’ta Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde sahne alıyor.

Zukerman, bugüne kadar 21 kez Grammy adayı olup, iki kez de bu ödüle layık görülmüştür. Piyanist Yefim Bronfman ile birlikte Carnegie Hall, Chicago, Boston, Princeton ve Kansas City’de resital turuna çıkmış olan Zukerman, kendi müzik topluluğu Zukerman Chamber Players 92nd Street Y’nin Distinguished Artists etkinlik serisi kapsamında ve Viyana, Paris, Milan, Napoli, İstanbul, Budapeşte, Varşova ve Eindhoven gibi Avrupa şehirlerinde sahne almıştır.

Bu başarılı müzisyenin performansına şahitlik etmek isteyenler için detaylı bilgi: http://www.biletix.com/etkinlik/RLOZ2/TURKIYE/tr .

Gonca Gengonul

Gonca Gengonul

Gonca 1985 İstanbul doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü'nden 2008'de mezun oldu ve bankacılıkla başlayan kariyerine şimdilerde telekomünikasyon sektöründe Risk Yöneticisi olarak devam ediyor. Seyahat etmeyi ve spor yapmayı hayatının olmazsa olmazı sayar. Kitaplar ve sinema, çok sevdiği yeni insanlar tanıma arzusunu besler. Ve artık bütün bunların yanında bir sosyal medya filidir.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Blam! sahnede!

Sonraki yazı

Aşık Veysel Sahneye Taşınacak!