Bi'DünyaHaberler

Kendin Çek, Kendin Göster

Pera Müzesi’nin film ve video etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdiği video sergisi Kendin Çek, Kendin Göster için 2015 yılı başvuruları açıldı.

Son 5 senedir dünya çapında birçok şehirde düzenlenen Kendin Çek, Kendin Göster (BBYOB) ‘in İstanbul’daki etkinliği için belirlenen zaman dilimi 4 Eylül Cuma 19:00-23:00 saatleri oldu.

Küratörlüğünü ve sunumunu maybe art projects’in gerçekleştirdiği deneysel video sergisi kapsamında etkinlikte yer almak isteyen sanatçılar kendi projeksiyonlarını getirecekler. Kendi gösterimlerini düzenlemeleri beklenen sanatçıların sergide yer almalarının koşulu ise bir galeri tarafından temsil edilmiyor olmaları ve projektör temin edip işlerini paylaşmak istemeleri.

Kaynak: TSA

Gülfem Kıroğlu

Gülfem Kıroğlu

1992'nin Mayıs'ında dünyaya, 2009 Eylül'de İstanbul'a geldi. MSGSÜ Türk Dili ve Edebiyatı'ndan mezun oldu. Öğrenciliğe doyamadı ve aynı yıl Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'ne kayıt yaptırdı. Hayattaki uğraşı edebiyat, kültür-sanat ve sinema. Senaryo dersleri alıyor, bu filmleri nasıl çekiyorlar diye düşünüp duruyor. Sinemanın büyülü gerçekçiliğine inanıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Nuri Bilge Ceylan Venedik'te Ana Jüride

Sonraki yazı

'Abluka' Venedik'te Altın Aslan için yarışacak