Haberler

Kill Bill 3 Geliyor!

Hayranlarına “Hateful Eight” ile merhaba demeye hazırlanan Quentin Tarantino, Kill Bill tutkunlarını sevindirecek bir haber verdi. Serinin ilk iki filmiyle büyük beğeni kazanan usta yönetmen yakın zamanda “Kill Bill Vol. 3″ü çekeceğini müjdeledi.

kill-bill-vol-2

Serinin 3. filmine dair aklında birçok düşünce olduğunu belirten yönetmen “Kesinlikle bir ihtimal var. Özellikle de Uma ve benim birlikte yeniden çalışmaktan keyif alacak olmamız en önemli sebep.” diye konuştu. Uma Thurman‘ın ölümcül Kara Mamba’yı canlandırdığı filmde yönetmen önceki filme göre farklı bir zaman dilimini ele alacağını açıkladı. Kara Mamba karakterini çok zor bir süreçten geçirdiğini belirten yönetmen, “Ona kızı ile birlikte biraz zaman tanımak istedim. Hayattan biraz keyif almasını istiyorum” dedi.

Kill Bill‘in kendisi için farklı bir önemi olduğunu söyleyen Tarantino, “Kill Bill benim en vizyoner yapımım. Bu filmde olmayan bir dünyayı kurmak konusunda Ucuz Roman’dan çok daha ileri gittim.” sözleriyle filme duyduğu sevgiyi ifade etti.

Tarantino, daha önceki açıklamalarında, 3. filmin Beatrix Kiddo tarafından öldürülen, Vernita Green(Vivica A. Fox )‘in kızı Nikki‘nin intikam arayışına odaklanabileceğini söylemişti.

Gamze Gencer

Gamze Gencer

O bir LGBT sineması ve kadın filmleri oburu. 1991 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden 2015 yılında mezun oldu. Reklamcılık, sinema, toplumsal cinsiyet, edebiyat, sanat tarihi ve müzik başlıca ilgi alanları. Boş zamanlarını film izleyerek, müzik dinleyerek; kitaplar, toplumsal cinsiyet konulu makaleler ve film çözümlemeleri okuyarak geçiriyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Matt Owen'dan Minimalist Film Posterleri

Sonraki yazı

George Lucas'tan "Star Wars: The Force Awakens" Yorumu