Haberler

Kısa Film Yarışması: “Burada Herkese Yer Var”

İstanbul’un dezavantajlı bölgelerinden biri olan Tarlabaşı’nda, bölge sakinlerinin kent yaşamına eşit katılımı amacıyla faaliyetlerini sürdüren Tarlabaşı Toplum Merkezi (TTM), kuruluşunun 10.yılına özel bir kısa film yarışması düzenliyor.

kisa-film-yarismasi

Tüm profesyonel ve amatör kısa film severlerin katılabileceği “Burada Herkese Yer Var” kısa film yarışmanın teması  “çok kültürlülük”, son başvuru tarihi ise 11 Mart 2016 olarak belirlendi.

Tarlabaşı Toplum Merkezi, bu yarışma ile renklerimiz, tarihlerimiz, dillerimiz, inançlarımız, sosyal sınıflarımız, yaşlarımız, coğrafyalarımız, bedenlerimiz, cinsiyet kimliklerimiz, fikirlerimiz, seslerimiz, şarkılarımız gibi çok kültürlülüğümüzü temsil eden kavramlar üzerinden, genç ve yetenekli sinemacıları barış ortamının gelişmesine katkı sağlamaya davet ediyor.

Yarışmanın Başvuru Formu ve Yönetmelik detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

 

Gamze Sifoğlu

Gamze Sifoğlu

1983'de İstanbul’da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler yüksek lisansını tamamladı. Birkaç yıllık ajans deneyiminden sonra kurumsal hayata geçti. Şu anda Reklam ve Halkla İlişkiler Uzmanı olarak çalışıyor. Sinema ile entegre iletişim projeleri yaparak sanatı ve mesleğini birleştirmek istiyor. Hayatın her alanında ufak detayların sihrine inanıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Gölgedeki Kıvrımlar Sergisi M-Art Gallery'de!

Sonraki yazı

Şerit Çekilmiş Hayatlar ve Duvarın İki Yüzlülüğü: Omar