Haberler

Kristen Stewart Bu Defa Da Bir Hayalet Hikayesinde

kristen-stewart

Ünlü aktris Kristen Stewart’ın Paris’te geçen ve moda dünyasının “ölüler diyarı”nı konu alacak olan Personal Shopper’ın başrolünde yer alacağı bildirildi.

Stewart’ın daha önce Clouds of Sils Maria’da birlikte çalıştığı Olivier Assayas filmi yönetecek olan isim. Stewart, Cannes’da premiyerini yapan ve yarışta yer alan bu filmdeki performansıyla Fransa’nın Oskar’ı sayılan Cesar ödülünü kazanmış, ayrıca bu ödülü kazanan ilk Amerikan aktris olma unvanını da edinmişti.

Filmin yapımcılığını gerçekleştirecek olan Charles Gillibert Clouds of Sils Maria ile aynı temaların kullanılacağını ayrıca filmin biçim olarak fantastik bir boyutunun da olacağını belirtti.

Çekimlere yılın son çeyreğinde Paris’te başlanacak.

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Natalie Portman Jacqueline Kennedy’i Canlandıracak

Sonraki yazı

Gaspar Noé’nin En Sevdiği 10 Film