Haberler

Kutay Ucun İle Film Okumaları -Matrix

Kutay Ucun ile Film Okumaları, 23 Aralık 2015 Çarşamba günü MATRIX ile devam ediyor.

kutay matrix

Matrix üzerinden yönetmenin sinemasının da konuşulup tartışılacağı ve filmin tüm detaylarıyla inceleneceği Film Okuma akşamına sinema severleri davetli.

Tarih: 23 Aralık 2015 – Çarşamba
Saat: 20.00

*Seminer Katılım Bedeli: 30 TL

*Rezervasyon için: +90212 293 4434

*Detaylı adres ve bilgi için: www.tuvasanat.com


Kutay Ucun Kimdir?

MSGSÜ, Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden “Kent Planlama ve Sinema Bağlamında Ütopik ve Distopik Filmler Üzerinden Kent Okumaları.” adlı bitirme tezi ile mezun oldu. Hemen ardından Marmara Üniversitesi’nde Sinema Yüksek Lisansına başladı. Şimdilerde ise Korku Sineması üzerine yüksek lisans tezini tamamlamak ile meşgul.

Profesyonel anlamda özel bir okulda sinema eğitmenliği yapmakta ve 2011 den bu yana gönüllü olarak Fil’m Hafızası sosyal sinema platformunun Genel Koordinatörü olarak görev almaktadır.

www.kutayucun.com

 

Betigül Küçük

Betigül Küçük

1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Indiewire Yılın En İyileri Anketi Sonuçlandı!

Sonraki yazı

Üç Tutku Kitap Kahve Çikolata Festivali Devam Ediyor