Haberler

Kutay Ucun ile It Follows Okuması ve After Party!

Her ayın 3. Cuma’sı gerçekleşecek Kutay Ucun ile Korku Sineması Akşamları, 18 Mart Cuma günü saat 20:00’da Tuva Sanat Merkezi’nde başlıyor.

Kutay Ucun ile Film Okumalari - It Follows1 - Tuva 2016

Korku Sineması üzerine çalışmaları ve film okuma programları ile tanınan Kutay Ucun, Tuva Sanat Merkezi’nde yeni bir programa başlıyor. Her ayın 3. Cuma’sı düzenlenecek olan etkinlik Kutay Ucun ile Korku Sineması Akşamları ismi ile belirlenen filmlerin okumalarının yapıldığı ve korkunun analizi, takıntıları ve peşi sıra yanında taşıdığı konuların tartışılacağı bir organizasyon olacak. Etkinlik bununla da bitmiyor. İstanbul’daki bir çok ünlü mekanda DJ performansı ile de tanınan Kutay Ucun etkinlik sonrasında herkesin kendi içeceğini getireceği, müzik dinleyeceği bir atmosfer yaratıp katılımcılara keyifli bir gece geçirmeyi vaat ediyor…

Etkinliğin künyesi şöyle:

Tarih: 18 Mart 2016 – Cuma

Film Okuması: David Robert Michell’den It Follows (2014)

Saat: 20.00 – 22.00

After Party: 22.30 – 00.30

Etkinlik Katılım Bedeli: 30 TL

Etkinlik hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için tıklayın.

Kutay Ucun Kimdir?

MSGSÜ, Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden “Kent Planlama ve Sinema Bağlamında Ütopik ve Distopik Filmler Üzerinden Kent Okumaları.” adlı bitirme tezi ile mezun oldu. Hemen ardından Marmara Üniversitesi’nde Sinema Yüksek Lisansına başladı. Şimdilerde ise Korku Sineması üzerine yüksek lisans tezini tamamlamak ile meşgul.

Profesyonel anlamda özel bir okulda sinema eğitmenliği yapmakta ve 2011 den bu yana gönüllü olarak Fil’m Hafızası sosyal sinema platformunun Genel Koordinatörü olarak görev almaktadır.

www.kutayucun.com

Manolya Akdemir

Manolya Akdemir

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Zeki Demirkubuz'un Yeni Filminden İlk Afiş Geldi!

Sonraki yazı

Tim Burton’un Yeni Filminden İlk Görseller Paylaşıldı!