Haberler

Lars von Trier’in Yeni Filminden İlk Fragman Yayımlandı!

Lars von Trier'in Yeni filminden İlk Fragman Yayınlandı!

Lars von Trier‘in, prömiyerini 14 Mayıs’ta 71. Cannes Film Festivali‘nde yapmış olan yeni filmi The House That Jack Built‘ten ilk fragman yayımlandı.

12 yıl boyunca Jack‘in her adımını izleyerek onu bir seri katile dönüştüren cinayetlerin resmini çizen The House That Jack Builtte Jack‘e Matt Dillon hayat verirken; bir diğer başrol Uma Thurman ise Jack‘in kurbanlarından birini canlandırıyor. Lars von Trier‘in yazıp yönettiği ve bugüne kadar yaptığı en sert film olmakla beraber olası son filmi olarak da gözüken The House That Jack Built‘in prömiyeri 14 Mayıs’ta 71. Cannes Film Festivali‘nde gerçekleşti. Thurman ve Dillon’ın yanı sıra filmin kadrosunda  Bruno GanzSiobhan Fallon HoganRiley Keough, Sofie Gråbøl ve Jeremy Davies gibi isimler yer alıyor.

Henüz Türkiye’de vizyona girip girmeyeceği belli olmayan filmden yayımlanan ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz