Haberler

“Mamma Mia : Here We Go Again” Çekimlerine Başlandı !

2008 yapımı Mamma Mia! filminin gösterime girmesinden 10 yıl sonra Mamma Mia: Here We Go Again filminin çekimlerine sonunda başlandığı duyuruldu.

2008 senesinde Phyllida Lloyd‘un çektiği Mamma Mia, düğününe babasının da gelmesini isteyen fakat babasının kim olduğunu bilmeyen Sophie’nin (Amanda Seyfried), annesi Donna’nın (Meryl Streep) günlüklerini okuyarak üç olası babası olduğunu anlaması ve bu yüzden olası babaları Sam, Bill ve Harry’yi annesinden habersiz düğününe davet etmesi üzerine gelişen olayların anlatıldığı bir müzikal komediydi. Filmde baştan sona muhteşem ABBA parçalarıyla bu hikaye seyirciye aktarılmıştı.

2018’de gösterime girmesi beklenen Mamma Mia: Here We Go Again filminde ise bu sefer karakterlerin hem geçmişteki ilişkilerinin günümüze nasıl yansıdığının anlatılacağı tahmin ediliyor. Donna karakterinin gençliğini Lily James‘in canlandıracağı filmde, Sam (Pierce Brosnan) karakterinin gençliğini Jeremy Irvine, Bill (Stellan Skarsgard) karakterinin gençliğini Josh Dylan, Harry (Colin Firth) karakterinin gençliğini ise Hugh Skinner canlandıracak. Filmin yönetmen koltuğunda ise bu sefer Ol  Parker yer alıyor.

Ezgi Nur Ünlü

Ezgi Nur Ünlü

Sinemaya ve müziğe meraklı öğretmen anne ve mimar babanın tek çocuğu olarak 1989'da dünyaya geldi. Ailesinden öğrendiklerine sürekli yenilerini eklemeye kendini adadı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü okumaya başladığında da sinema hep kendini gerçekten bulduğu yer ve sığındığı liman olacaktı. İşini ayrı, sinemayı ayrı sevdi. Her filme bir şans tanıdı ve izlediği her filmden bir şeyler öğrendi. Şu anda haber editörlüğü yapmanın yanında Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği Bölümü Ulaştırma Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisans okuyor ve esas mesleği olan inşaat mühendisliğine de devam ediyor. Kalbi sinema ile atıyor, ciğerleri müzik ile doluyor, kafası mühendislik ile işliyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

"Your Name" 25 Ağustos'ta Vizyonda

Sonraki yazı

The Salt of the Earth (2014)