Bi'DünyaHaberler

Marilyn Manson’dan David Bowie Coverı!

David Bowie’nin ölümünün ardından, efsanenin kariyerinden çeşitli şarkıları yorumlayan birçok müzisyenlere Mariyln Manson’da katıldı.

marilyn

Ünlü prodüktör Giorgio Moroder şerefine kaydedilmiş bir albüm için, David Bowie’nin Moroder’le düeti olan Cat People şarkısını, Marilyn Manson Shooter Jennings ile yorumladı.

Countach ismini taşıyan yeni albümünde çeşitli müzisyenler eşliğinde Giorgio Moroder şarkılarını yorumlayan Shooter Jennings’in Marilyn Manson ile birlikte seslendirdiği Cat People’ı buradan dinleyebilirsiniz.

David Bowie’nin birçok hit parçasının bulunduğu Let’s Dance albümünde yer alan ve 1981 yılında Moroder eşliğinde kaydedilen parçanın orijinalini aşağıdan dinleyebilirsiniz.

 

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Cem Karaca'nın Hayatı Tiyatro Sahnesinde

Sonraki yazı

Film Fatales İstanbul Lansmanı !f İstanbul'da