Haberler

Michael Keaton ve J.K. Simmons, Kong: Skull Island’dan Ayrıldı

michael-keaton_0

Michael Keaton

Yeni çekilecek olan King Kong filmi Kong: Skull Island’da (Kong: Kafatası Adası) yer almak için görüşmelerde bulunan Michael Keaton ve J.K. Simmons, filmde yer almama kararı verdiler. Keaton ve Simmons’ın programlarına uymadığı için yapımdan ayrılmak durumunda kaldıkları tahmin ediliyor.

J_K_ Simmons

J.K. Simmons

Filmin konusu hakkında şu an çok bir şey bilinmese de, King Kong’un evi olan adada, “izleyicileri hikayenin daha da derinlerini götürecek” olan bir senaryosu olduğu açıklanmıştı. Simmons ve Keaton’ın karakterleri hakkındaysa herhangi bir bilgi verilmemişti.

3D olduğu bildirilen yapımın gerçekleşeceği, geçen seneki Comic-Con’da açıklanmış ve vizyona giriş tarihi Mart 2017 olarak belirlenmişti. Tom Hiddleston ise hala filmde yer alacak isimler arasında.

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Mother’s Day; Julia Roberts, Jennifer Aniston, Kate Hudson ve Jason Sudeikis’e Katılacak

Sonraki yazı

Snowden: İlk Fragman Yayında