Haberler

Mother’s Day; Julia Roberts, Jennifer Aniston, Kate Hudson ve Jason Sudeikis’e Katılacak

julia_roberts_headshot

Julia Roberts, Pretty Woman ve Runaway Bride gibi şöhreti yakalamasını sağlayan filmlerinin yönetmeni Garry Marshall ile yeni filmi Mother’s Day’de tekrar bir araya geliyor.

Anya Kochoff-Romano (Monster-In-Law) ve Lily Hollander’ın kaleme alacağı senaryo, Marshall’ın önceki “özel gün” filmleri New Year’s Eve ve Valentine’s Day gibi belirli bir günle alakalı olacak. Anneler gününde, farklı hayatları ve farklı öyküleri olan annelerin çakışan hikayeleri filmin konusu olacak. Önceki filmlerinden de Marshall’ın bol yıldızlı ve bol hikayeli yapımlarına alışığız aslında. Fakat film eleştirmenleri tarafından bu türün çok da beğenilmediği biliniyor.

Jennifer Aniston, Kate Hudson ve Jason Sudeikis’in de kadroya katılmak için görüşmelerde bulunduğu bildirildi. Filmin çekimleri ise Ağustos ayında başlayacak.

İrem Güller
1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Yorum yaz