Haberler

Nice Guys’ın Yıldızı, Sofia Coppola’nın “The Beguiled” Kadrosuna Katılıyor

Sofia Coppola’nın yönettiği Nicole Kidman, Elle Fanning, Kirsten Dunst ve Colin Farrell’in de olduğu “The Beguiled” kadrosuna Nice Guys’tan tanıdığımız Angourie Rice de katılıyor.

angourie_rice_at_cannes_getty_h_2015

Shane Black’in filmi Nice Guys’ta Ryan Gosling ve Russel Crowe ile oynayan Angourie Rice, şimdi de Sofia Coppola’nın The Beguiled filminin kadrosuna katılıyor.

Coppola’nın yöneteceği filmin kadrosu Nicole Kidman, Elle Fanning, Kirsten Dunst ve Colin Farrell ile bir hayli güçlü görünüyor. Thomas Cullinan’ın romanından uyarlanan filmi daha önce Clint Eastwood, 1971 yılında da çekmişti. Bu yapım da Eastwood filminin yeniden çekilmiş bir versiyonu olacak.

Film, yaralı askerlerin bulunduğu bir akademide çalışan güneyli yalnız bir kadının kıskançlık ve şehvet dolu bir hikayesini anlatıyor.

Farell, filmde asker rolünü canlandıracak olup; Kidman, Fanning, Dunst ve Rice ise akademideki güneyli kızları oynayacak.

Sofia Coppola, Roman Coppala ve Youre Henley’in prodüktörlüğünü yapacağı filmin yapımcısı ise Fred Roos olacak. Focus film ise dağıtım rolünü üstlenecek. Filmin çıkış tarihi henüz belli değil.

Serel İğrek
9 Nisan 1991 yılında çok şiddetli yağan yağmurlu bir günde doğmuş. Yükseleni de dahil olmak üzere homojen bir koç burcudur. İsmi tamamen orijinal ve taklitleri gerçeğini yansıtmamaktadır. Sinema ile tanışması hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta başlamış. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okumuş, sonrasında kendini Amerika'da bulmuş. Şimdilerde tekstil sektöründe hayatını yarı aç yarı tok devam ettirmekte. Boş vakitlerini senaryo yazarak süsler.

Yorum yaz