Fil'm Hafızası
Haberler

Partilerde Kız Tavlama Sanatı Başka Çarşamba’da

Partilerde Kız Tavlama Sanatı Başka Çarşamba'da

Partilerde Kız Tavlama Sanatı şimdi Başka Çarşamba’da!

Hedwig and the Angry Inch’in yönetmeni John Cameron Mitchell’ın, Neil Gaiman’ın aynı isimli kısa hikayesinden beyaz perdeye aktardığı kafası bir milyon bir macera!

Londra, Croydon, 1977. Kahramanınız Henry, nam-ı diğer Enn’dir ve kankaları John ve Vic, Kraliçe Elizabeth’in Gümüş Yıl Dönümü kutlamalarında unutamayacakları bir gecenin peşindedir. Punk kraliçe Boadicea ve avanelerinin düzenleyeceği gizli bir partinin haberini geldiğinde, soluğu orada alırlar. Ancak hiçbir şey bekledikleri gibi çıkmaz; ev garip kıyafetli, egzotik ve büyüleyici genç kızlarla doludur. Enn, partinin ilerleyen saatlerinde kendisi gibi pek oraya ait gözükmeyen Zan’e abayı yakar. İkili, sonraki 24 saat boyunca bu dünyanın ötesinden bir parti ve müzik deneyimi yaşayarak gerçek punk’ın ne olduğunu keşfedeceklerdir.

Gösterim Detayları

Tarih: 16 Mayıs Çarşamba

Levent Metro City Cinema Pink – 21:00
Ankara Büyülü Fener Kızılay Salon 1 – 21:15
Beyoğlu Beyoğlu – 21:15
Altunizade Capitol Spectrum Cineplex – 21:15
İzmir Karaca Sineması Salon 1 – 19:30
Boğaziçi Üniversitesi SİNEBU – 19:00

 

Zeynep Enginer
1991 yılının Ağustos'unda doğdu. İradesi dışında gerçekleşen bu olay takdir edersiniz ki birtakım aktiviteler gerçekleştirmesine de olanak tanıdı. Bu kez iradesiyle; İzliyor, okuyor, yazıyor, yemek yapıyor ve yiyor. Psycho izlemekten ve barbunya yemekten asla sıkılmıyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir