Haberler

Passengers’tan İlk Görüntüler Geldi!

Başrollerini Jennifer Lawrence ve Chris Pratt’ın paylaştığı, yönetmen koltuğunda ise Morten Tyldum’ın bulunduğu Passengers filminden ilk fotoğraflar izleyicilerin beğenisine sunuldu.

jennifer-lawrence-chris-pratt-cinemacon-2016-passengers-41316-1

Yapımcılığını Sony Pictures’ın üstlendiği Passengers’ın senaryosu ise Doctor Strange, The Mummy ve Pacific Rim: Maelstorm ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Jon Spaiths’e emanet. Lawrance ve Pratt dışında filmde Laurence Fishburne, Michael Sheen, Aurora Perrineau, Kimberly Battista, Jamie Soricelli ve Shelby Taylor Mullins’i de izleyeceğiz.

Film, bir mekanik mühendisinin uzak bir galaksiye gitmek için yollara düşmesiyle başlar. Mühendis, 100 yıldan fazla uyuduktan sonra uyandığında etrafı keşfe çıkar. Yolculuğu süresince ona eşlik eden bir gazetecinin de varlığından haberdar olur. Bu gazeteciyle aralarında başlayacak olan aşk, ikiliyi farklı maceralara sürükleyecektir.

Passengers‘ın, Amerika’da 21 Aralık‘ta vizyona girmesi bekleniyor. Türkiye’de izleyiciyle buluşacağı tarih ise henüz kesinleşmedi.Passengers-Filmi

882c5bb6-e862-4d54-abac-5eb6a40f67bf

 

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

The Purge (2013)

Sonraki yazı

Rüzgarda Salınan Nilüfer Montreal'de!