Haberler

Queen of Earth’den İlk Fragman Yayınlandı!

Yönetmenliğini ve senaristliğini Alex Ross Perry’nin üstlendiği drama-gerilim filmi Queen of Earth‘den ilk fragman yayınlandı.

queen_of_earth_2-620x437

Beraber büyümüş iki genç kadının birlikte çıktıkları tatilde göl evinde konaklamaları ve başlarından geçenlerin anlatıldığı filmde Mad Man‘in Peggy’si Elisabeth Moss’u göreceğiz. Moss ve İngiliz oyuncu Katherine Waterston’un başrollerini paylaştığı filmde Patrick Fugit, Kate Lyn Sheil, Kentucker Audley gibi isimler de yer alıyor.

queen-of-earth-alex-ross-perry-katherin-waterston

Filmin Konusu; Catherine (Elisabeth Moss) hayatının karanlık bir döneminden geçiyordur. Babası henüz ölmüştür, erkek arkadaşı James onu terk etmiştir. Catherine de en yakın arkadaşı Virginia’yı (Katherine Waterston) alarak biraz rahatlamak için göl evine gitmeye karar verir. Rahatlama amacına ulaşamayan Catherine aksi gibi bir de daha önceki senelerde bu göl evinde James ile geçirdiği günleri hatırlar. Virginia ise Catherine’i kendi halinde bırakara zamanını Rich ile geçirmeye başlar. İki kadın arasında oluşan gerginlik Catherine cephesinde daha çok büyür ve arkadaşlıkları gün geçtikçe yıpranmaya başlar. Artık iki kadın arasında gerginlik dolu ve karmaşık bir ilişki vardır. Bakalım bu savaştan sağ çıkabilecekler midir?

Fragman İçin;

 

 

 

Gülfem Kıroğlu

Gülfem Kıroğlu

1992'nin Mayıs'ında dünyaya, 2009 Eylül'de İstanbul'a geldi. MSGSÜ Türk Dili ve Edebiyatı'ndan mezun oldu. Öğrenciliğe doyamadı ve aynı yıl Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'ne kayıt yaptırdı. Hayattaki uğraşı edebiyat, kültür-sanat ve sinema. Senaryo dersleri alıyor, bu filmleri nasıl çekiyorlar diye düşünüp duruyor. Sinemanın büyülü gerçekçiliğine inanıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Patel Ailesiyle Tanışmış mıydınız?

Sonraki yazı

Daniel Radcliffe ve Paul Dano, Swiss Army Man’de