Bi'DünyaHaberler

Seyre buyrun; Michel Gondry’den The Chemical Brothers Klibi

Michel Gondry

Michel Gondry

5 yıllık bir aradan sonra Temmuz ayında yepyeni bir albüm çıkaracak olan The Chemical Brothers, albümün çıkış parçası Go‘nun klibini yayınladı.

Bu durumla ilgili ilginç olan şey ise, klibi Eternal Sunshine of the Spotless Mind‘dan hatırlayacağımız ünlü Fransız yönetmen Michel Gondry’nin çekmiş olması. 90’lı yılların ünlü gruplarından olan The Chemical Brothers’ın bu yeni şarkısının biraz hiphop ve pek tabii ki elektronik bir tınısı olduğu söylenebilir.
Klipte Gondry’nin senkronize hareketlere olan düşkünlüğünün izlerine rastlamak mümkün, hatta klip için biraz “hipnotik” bile diyebiliriz.

İzledikten sonra ise aklınıza muhtemelen şu soru takılacak; Bu kızlar nereye gidiyor?

 

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Tematik Gece: Best Of Cannes hosted by Nazan Kesal

Sonraki yazı

Miles Teller Home Is Burning'in Başrolünde