Haberler

Sicario: The Mirage of a Moral World Belgeseli Yayımlandı!

2015’in sinema adına en önemlilerinden biri olan Denis Villeneuve’ün Sicario’su Digger Deeper’ın hazırladığı 8 dakikalık bir video tezle tam çözümüne kavuşuyor.

SICARIO Day 16 S_D16_04262.NEF

Emily Blunt, Benicio Del Toro ve Josh Brolin’li oyuncu kadrosu, Jóhann Jóhannsson’un ellerinden çıkma süper soundtrack’i ve tabii ki Roger Deakins’in görüntü yönetmeni olarak yarattığı harikalarla hafızalarımıza kazınan çok başarılı film aynı zamanda 3 daldaki Oscar adaylıklarıyla bu yılki öne çıkan filmlerden biri olma özelliğini taşıyor.

Sicario: The Mirage of a Moral World başlıklı 8 dakikalık video, Sicario’daki renk kullanımı ve çekim tekniklerinin iyi ve kötü arasında çizdiği çizgiyi ve iki tarafın sınırlarını bizlere hayali başarılı bir dille aktarılıyor. Sinemanın sadece sinema olmadığını, iyilik ve kötülüğün detaylarda saklı olduğunu bir kez daha anlamamızı sağlayan videoyla Sicario’ya daha da hayran kalıyoruz.

 

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz