Haberler

Star Wars: Episode VIII’den İlk Teaser Yayımlandı!

Geçtiğimiz günlerde Disney’in CEO’su Bob Iger’ın çekimlerinin başladığını duyurduğu Star Wars: Bölüm VIII’in resmi duyurusu yapıldı.

Lucasfilm tarafından yapılan basın açıklamasında Star Wars: Episode VIII filminin çekimlerinin resmi olarak başladığı belirtildi ve bir teaser yayımlandı. 34 saniyelik teaser iki günde 7 milyon kişi tarafından izlendi. Açıklamanın yanında filme katılan üç yeni oyuncu da tanıtıldı.

Episode-8

Benicio Del Toro’nun Star Wars 8‘de oynayacağı, oyuncunun daha önce yaptığı açıklama ile biliniyordu. Ancak Lucasfilm’in açıklamasıyla birlikte Del Toro’nun filmin kadrosunda yer aldığı ilk defa resmi olarak açıklanmış oldu. Benicio Del Toro ile birlikte Laura Dern (Jurassic Park, Wild at Heart) ve yeni nesilde Kelly Marie Tran da kadroya eklenen yeni isimlerden.

Yönetmenliğini Rian Johnson’ın üstlendiği, senaryosunu Rian Johnson ve George Lucas’ın yazdığı filmin başrollerinde Daisy Ridley, Domhnall Gleeson, Adam Diriver, Oscar Isaac ve Harrison Ford yer alacak.

Film, 15 Aralık 2017‘de vizyona girecek.

Star Wars : Episode VIIII Teaser: 

Mustafa Güler

Mustafa Güler

1985 Denizli doğumlu. Süleyman Demirel Üniversitesi Elektronik Haberleşme Mühendisliği mezunu. Aynı bölümün Yıldız Teknik Üniversitesi ‘nde olanında master öğrencisi. Telekomünikasyon sektöründe kendi mesleğiyle iştigal ediyor. İstanbul'a ısınamayan Egelilerden. Progressive Rock tutkunu, Ege ve Orta Anadolu türküleri araştırıcısı, askeri tarih ve uluslararası ilişkiler meraklısı. Akdeniz ve Latin sinemasını estetik buluyor ve kendine yakın hissediyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Dan Brown‘un Bir Kitabı Daha Beyazperdeye Uyarlanıyor!

Sonraki yazı

Amerikan Görüntü Yönetmenleri Birliği Ödülleri Sahiplerini Buldu