Haberler

Star Wars: Güç Uyanıyor Biletleri Satışta!

Hayranları tarafından heyecanla beklenen ve vizyon tarihi bir gün erkene çekilen Star Wars: Güç Uyanıyor filminin biletleri satışa çıktı. Lucasfilm, dünyada merakla beklenen Star Wars:Güç Uyanıyor yeni fragmanını da bugün Star Wars takipçileriyle paylaştı.
tfa_poster_wide_header-1536x864-324397389357

The Walt Disney Company Türkiye, Star Wars: Güç Uyanıyor’un daha önce duyurulan vizyon tarihinden bir gün önce, 17 Aralık 2015’te vizyona gireceğini dün duyurmuştu.

Star Wars hayranlarına verilen bu sürpriz haber sonrasında bugün biletlerin satışa çıktığı duyuruldu.

Filmi ilk izleyenlerden olmak isteyen Star Wars takipçileri için biletler, www.starwars.com.tr websitesinden satışa sunuluyor.

Filmin heyecanla beklenen yeni fragmanı da altyazılı ve dublajlı versiyonlarıyla bugün yayınlandı. Yayınlandığı andan itibaren sosyal medyada fragmanı yoğun olarak paylaşılan film, vizyon tarihi yaklaşırken sevenlerini heyecanlandırmaya devam ediyor.

Mustafa Güler

Mustafa Güler

1985 Denizli doğumlu. Süleyman Demirel Üniversitesi Elektronik Haberleşme Mühendisliği mezunu. Aynı bölümün Yıldız Teknik Üniversitesi ‘nde olanında master öğrencisi. Telekomünikasyon sektöründe kendi mesleğiyle iştigal ediyor. İstanbul'a ısınamayan Egelilerden. Progressive Rock tutkunu, Ege ve Orta Anadolu türküleri araştırıcısı, askeri tarih ve uluslararası ilişkiler meraklısı. Akdeniz ve Latin sinemasını estetik buluyor ve kendine yakın hissediyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Iron Maiden’dan Robin Williams’a Saygı Duruşu

Sonraki yazı

Soundtrack / Hiroshima Mon Amour (1959)