Haberler

Tarantino’nun Yeni Filmi The Hateful Eight’ten Yeni Fragman!

Başrollerinde Samuel L. Jackson ve Kurt Russell’ın bulunduğu Quentin Tarantino’nun sekizinci filmi The Hateful Eight’in yeni fragmanı yayınlandı.

l_3460252_0e4d762c

Bildiğimiz gibi Tarantino yapım aşamasında senaryonun basına sızdırılması sonucu filmin iptaline karar vermiş fakat daha sonra Cannes Film Festivali’nde yaptığı açıklamayla filmin senaryo üzerinde değişiklikler yapılarak tekrardan yapım sürecine girdiği müjdesini vermişti.

Müziklerini ünlü besteci Ennio Morricone’nin yaptığı film, iç savaşın ardından bir kar fırtınası sırasında sığınak arayan sekiz insanın kendilerini ihanet ve aldatmaca dolu bir durumun içerisinde bulmalarını ve kurtulmak için sığınak aramalarını konu alıyor.

Film ABD’de 25 Aralık’ta, Türkiye’de ise 8 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek.

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz