Haberler

“The Conjuring 3”ü Farklı Bir Yönetmen Yönetecek

“The Conjuring 3”ü Farklı Bir Yönetmen Yönetecek

Başarılı korku serisi “The Conjuring”in 3. filminde James Wan, yönetmen koltuğunu Michael Chaves’e bırakıyor.

Serinin ilk iki filminin yönetmenliğini üstlenen James Wan, şu sıralar “Aquaman” filmi için çalışmalarını sürdürüyor. Yeni filmine odaklanan Wan’in bir süredir “The Conjuring”in son filminde yönetmenlik yapmayacağı konuşuluyordu. Söylentiler doğru çıktı ve serinin 3. halkasını yönetecek isim Michael Chaves olarak belirlendi. Wan yönetmen koltuğunda olmasa da filmin prodüksiyon kısmında yer almaya devam edecek.

The Conjuring 3“, Michael Chaves’in ikinci uzun metraj filmi olacak. Yönetmenin önümüzdeki yıl vizyona girecek olan ilk filmi “The Curse of La Llorona” da “The Conjuring” gibi yeni bir korku serisi olarak göz kırpıyor. Wan’ın genç yönetmeni seçmesinde bu detayın büyük bir etkisi var.

Ed ve Lorraine Warren çiftinin yeni korku dolu araştırmasını 2020’de izleyeceğiz.

İrem Naz Güvel
1990 yılında İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Küçükken tiyatrocu olacağım diye tutturdu. Bu alanda faaliyetlerini sürdürürken yönünü sinemaya çevirdi ve önünü alamadı. İş hayatında 1 kanal ve 2 yayınevi bulundurarak editörlük yapıyor. Buffy the Vampire Slayer hastası ve hakkında 7/24 konuşma potansiyeline sahip.

Yorum yaz