Haberler

The Promise’ten İlk Görüntüler Geldi!

Yönetmenliğini Terry George’un yaptığı kadrosunda Christian Bale ve Oscar Isaac’in yer aldığı The Promise filminden ilk görüntüler geldi.

chris and isaac

Ruanda Soykırımını konu alan Hotel Rwanda filmindeki yönetmenlik başarısıyla büyük ilgi gören Terry George, şimdi de Osmanlı Devleti’nin çöküş döneminde geçecek olan The Promise filminin çekimlerini gerçekleştiriyor. Oyuncu kadrosunda Christian Bale ve Oscar Isaac‘in yanında Jean Reno ve Charlotte Le Bon gibi ünlü isimler de yer almakta.

Christian Bale’in canlandıracağı Chris adındaki bir gazetecinin tıp öğrencisi Michael (Isaac Oscar) ile aynı kadın için verdikleri mücadeleyi konu alan film galasını Toronto Film Festivali‘nde gerçekleştirecek.

Filmden yayımlanan ilk kareleri aşağıda görebilirsiniz.

promise2

promise1

Melike Kavcıoğlu

Melike Kavcıoğlu

Küçüklüğünde bir pazar babasının onu Harry Potter ve Felsefe Taşı filmini izletmeye götürmesiyle başladı hayatı. İlk 30 dakikasını kaçırdığı bu film onun kişiliğini ve hayallerinin büyük bir parçasını oluşturdu. Geceleri gizlice yatağından kalkıp ailesinin izlediği filmleri salon kapısının arkasına saklanarak izledi. Şimdi ise Koç Üniversitesi'nde felsefe okuyup istediği zaman özgürce film izlemenin keyfini yaşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Seu Jorge, David Bowie Turnesine Çıkıyor!

Sonraki yazı

Winter Is Coming: İskandinav Sineması