Haberler

Tom Hanks’in Son Filmi ‘’A Beautıful Day ın the Neıghborhood’’dan İlk Fragman Yayınlandı

‘’The Diary of a Teenage Girl’’ ve ‘’Can You Ever Forgive Me?’’ filmlerinin yönetmeni Marielle Heller’in son filmi ‘’A Beautiful Day in the Neighborhood’’ biyografik bir drama.

Tom Hanks ‘’A Beautiful Day in the Neighborhood’’da Amerikan televizyon ikonu Fred Rogers rolüyle sinemaseverlerin karşısına çıkıyor. Marielle Heller’ın yönettiği ve bir Sony yapımı olan filmde Tom Hanks’e Matthew Rhys da eşlik ediyor. Senaryosunu Micah Fitzerman-Blue ve Noah Harpster’in birlikte yazdığı filmin oyuncu kadrosunda ise Chris Cooper, Susan Kelechi Watson, Enrico Colantoni, Maryann Plunkett ve Tammy Blanchard gibi isimler yer alıyor.

‘’A Beautiful Day in the Neighborhood’’ Fred Rogers ile ödüllü gazeteci Lloyd Vogel arasında beklenmedik şekilde gelişen gerçek dostluk hikayesini anlatıyor. Esquire dergisi alaycı bir üsluba sahip olan Vogel’den Rogers hakkında bir yazı yazmasını istiyor ve bu görev sırasında Rogers’ın hayata bakışı Vogel’i değiştirmeye başlıyor.

‘’A Beautiful Day in the Neighborhood’’ Tom Hanks’in 2019 yılında gösterime girecek ikinci filmi olacak. ‘’Toy Story 4’’de yine ikonik karakteri Woody’yi seslendiren Hanks, en son 2017 yılında Steven Spielberg’in ‘’The Post’’ filminde Meryl Streep ile beraber başrollerde yer almıştı. 22 Kasım’da gösterime girecek olan ‘’A Beautiful Day in the Neighborhood’’un fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

Mustafa Özyurt
Çocukken Rambo ve Bruce Lee kasetleriyle tanıştığı filmlerden hiç kopmadı. Ankara’da geçen üniversite yıllarında Kızılırmak Sineması ile bağımsız filmler ve Avrupa filmleriyle tanıştı. Nordik sinemasının hayranı ve Lars Von Trier, Aki Kaurismaki ve Nuri Bilge Ceylan filmlerinin sıkı bir takipçisidir. O filmi aramaya devam ediyor.

Yorum yaz