Haberler

War for the Planet of the Apes’den Yeni Kısa Fragman Geldi!

Matt Reves’ten sonunda haber var, karşınızda kısa bir tarih dersi.

Trailer Teaser git gide popülerleşmeye başlarken, gösterime girmeye hazırlanan pek çok film seyircilerin heyecanını diri tutmak için kısa fragman diyebileceğimiz bu videoları internete sürmeye devam ediyorlar. Son atak ise Hollywood’un eski bir aktörü olan Charlton Hates’in sunduğu kısa bir tarih dersini bizimle paylaşan War for the Planet of the Apes’den geldi.

Trailer’ın görüntülerinde ana filmden sadece küçük bir parça var.  “I decline to accept the end of man.” ile başlayan trailer insalık tarihinden görüntülerle devam ediyor. Filmin içinden olduğunu tahmin ettiğimiz çok kısa 2 sekanstan sonra “Witness the End”, “Sona tanıklık edin” yazısı ile biten trailer, savaşın oldukça çekişmeli olacağının spoilerını şimdiden veriyor.

Kadrosunda Woody Harrelson, Andy Serkis, Zahn, Amiah Miller, Karin Konoval, Judy Greer ve Terry Notary gibi güçlü isimler barındıran War for the Planet of the Apes  14 Temmuz’da vizyonda olacak.

Çisel Bozar
1993 doğumlu ve Kadıköylü. Kimya ile geçen lisans hayatını diplomayı aldığı an terk etti. Şu an Kadir Has Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon yüksek lisans yapıyor. Yazar ve çeker. Angelopoulos'u çok sever.

Yorum yaz