Haberler

Wes Anderson’dan Yeni Film: Isle of Dogs

Wes Anderson, paylaştığı bir video ile Edward Norton, Harvey Keitel, Yoko Ono, Scarlett Johannson, Bryan Cranston, Bill Murray ve pek çok başka oyuncunun yer alacağı yeni animasyon filmi Isle of Dogs’u duyurdu.

The Grand Budapest Hotelden sonra sadece Adrien Brody‘li bir reklam filmini yöneten Wes Anderson, yayımladığı video ile bir süredir yapım aşamasında olan yeni animasyon filmini tanıttı. Videoda bahsettiğine göre film Londra’da çekildi ve adından tahmin edildiği üzere muhtemelen kentin Doğu Yakası’nda yer alan Köpekler Adası (Isle of Dogs)’nda geçiyor. Ünlü yönetmenin daha önce açıkladığı gibi köpekler hakkında bir hikaye olacak.

Seslendirme ekibinde Edward Norton, Scarlett Johansson, Tilda Swinton, Bill Murray, Jeff Goldblum, Bob Balaban, Bryan Cranston, F, Murray Abraham, Harvey Keitel, Frances McDormand, Liev Schreiber, Kunichi Nomura, Akira Ito, Akira Takayama,  Greta Gerwig, Yoko Ono, Koyu Rankin, Courtney B. Vance gibi isimlerin yer alacağı filmin 2018 yılı içerisinde gösterime girmesi bekleniyor.

Edward Norton ve Wes Anderson’ın bulunduğu tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Betigül Küçük
1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Yorum yaz