Haberler

Wes Anderson’ın Isle of Dogs’unun Vizyon Tarihi Belli Oldu

Wes Anderson’un yeni stopmotion animasyon filmi Isle of Dogs’un vizyon tarihi açıklandı.

2014 yapımı The Grand Budapest Hotel‘le 4 kategoride Oscar sahibi olan Anderson, şu aralar yeni bir stop-motion projesi üzerinde çalışıyor. Daha önce benzer türdeki 2009 yapımı Mr. Fantastic Fox’la sinemaseverlerin karşısına çıkan Wes Anderson’ın yeni projesinin Akira Kurusawa’yla benzer özellikler gösterdiği söylenebilir.

Kaybolan köpeği Rex’i aramaya çıkan bir çocuğun hikayesini beyaz perdeye taşıyacak filmin seslendirme kadrosunda ise Tilda Swinton, Edward Norton, Bryan Cranston, Scarlett Johansson, Greta Gerwig, Yoko Ono, Jeff Goldblum, Frances McDormand, Liev Schreiber, Harvey Keitel ve Bill Murray yer alıyor. Edward Norton’un köpek Rex’i seslendireceği bilinen filmde diğer oyuncuların hangi karakterleri seslendireceği şimdilik bilinmiyor.

Wes Anderson’ın yeni filmi Isle Of Dogs‘un 20 Nisan 2018’de vizyonda olacağı açıklanırken, film ile ilgili daha önce yapılmış habere ve posterine buradan bakabilirsiniz.

Betigül Küçük
1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Yorum yaz