Haberler

“You Were Never Really Here” Filminden Tüyler Ürpertici Fragman!

Galasını yaptığı Cannes Film Festivali’nden En İyi Senaryo ve En İyi Erkek Oyuncu kategorilerindeki ödülleri kazanarak geri dönen You Were Never Really Here filminden gerilim dolu bir fragman yayımlandı.

We Need to Talk About Kevin ve Morvern Callar filmleriyle tanıdığımız ünlü yönetmen Lynne Ramsay yine iddialı bir filmle geri dönüyor. Galasını 17-28 Mayıs tarihleri arasında Cannes Film Festivali’nde yapan film, festivalde Yorgos Lanthimos‘un The Killing of A Sacred Deer”filmiyle En İyi Senaryo ödülünü paylaşırken, Joaquin Phoenix‘e de En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandırmayı başarmıştı.

Türkiye’de de 29 Eylül-8 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Filmekimi‘yle kısa süreli de olsa izleme şansını yakaladığımız film, bir savaş gazisinin şehirdeki seks ticaretini önlemesi adına verdiği mücadeleyi konu alıyor. Jonathan Ames‘in aynı adlı kitabından beyaz perdeye uyarlanan filmde Joaquin Phoenix’e, Ekaterina Samsonov ve Alessandro Nivola gibi isimler eşlik ediyor.

We Need to Talk About Kevin filmi ile yönetmenliğe 6 yıllık bir ara veren Lynne Ramsay’in hem beyaz perdeye hem de Cannes’a dönüş filmi olan You Were Never Really Here için yayımlanan fragmanı ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

8 Aralık'ta Vizyonda!

Sonraki yazı

İşte Karşınızda Sight & Sound Dergisinin En İyileri!