Vizyon

20 Mayıs’ta Vizyonda!

The Nice Guys (İyi Adamlar)

nice_guys_xlgYönetmen: Shane Black

Oyuncular: Ryan Gosling, Russel Crowe, Matt Bomer, Kim Basinger

Tür: Gerilim, Komedi, Suç

Süre: 116 Dakika

1970’ler Los Angeles’ında, şanslı ama sakar özel dedektif Holland March ve dikkatli araştırmacı Jackson Healy bir gizemi çözmek için bir araya gelir. Birlikte, herkesin aradığı ve önemli bir sırrı saklayan kayıp kızı bulmaları gerekmektedir. Bu kız, ünlü bir porno yıldızı olan Misty Mountain’ın gizemli ölümünü çözebilecek bilgilere sahip tek kişidir. Bu araştırma esnasında iki dedektif kendilerini yüksek statüdeki devlet yetkililerinin hedefinde bulur. Ryan Gosling ve Russell Crowe’un başrollerini paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda Iron Man 3 ve Kiss Kiss Bang Bang filmlerinin unutulmaz yönetmeni Shane Black oturuyor.Misafir

misafirYönetmen: Mehmet Eryılmaz

Oyuncular: Zümrüt Erkin, Tamer Levent, Ayten Uncuoğlu

Tür: Dram

Süre: 127 Dakika

İlk filmi Hazan Mevsimi – Bir Panayır Hikayesi’nin yanı sıra dramatik belgesel filmlere de imza atan Mehmet Eryılmaz, hem senaryosunu kaleme aldığı hem de yönetmenliğini yaptığı ikinci uzun metraj filmi Misafir bu hafta vizyona girecek bir diğer film. Yıllar önce babaevinden kovulan Nur, on yıl sonra annesinin ölüm döşeğinde olduğu haberini alır. Küçük kızını da yanına alarak acilen baba diyarına gider; amacı dünya gözüyle annesini görmek ve helalleşmektir.Que Horas Ela Volta (Annemle Geçen Yaz)

Que-Horas-Ela-Volta_poster_goldposter_com_1Yönetmen: Anna Muylaert

Oyuncular: Regina Case, Camila Mardila, Michael Joelsas Helena Albergaria

Tür: Dram

Süre: 112 Dakika

Brezilya sinemasının tanınan yönetmenlerinden biri olan Anna Muylaert’tan aile, iktidar ve sevgiye dair mizahla harmanlanmış trajikomik bir film. Val, işini ciddiye alan, yıllardır aynı aile için çalışan yatılı bir hizmetçidir. Mütevazi tavırlarıyla, bebekliğinden beri çocuklarına bakıcılık yaptığı Sao Paulo’lu zengin işverenlerine her gün tüm çalışkanlığı ve sadakati ile hizmet eder. Bu şık evde her şeyin yeri, yolu, yordamı bellidir; ta ki Val’in hırslı ve akıllı kızı Jessica, üniversite giriş sınavına girmek için Sao Paulo’ya gelene dek.

 

*Sinemia üyeliği ile aylık 59TL’ye, vizyondaki tüm filmleri, tüm sinema salonlarında ayrıcalıklı ve sınırsız olarak izleyebilirsiniz. Her gün kullanabileceğiniz üyeliğinize, 2D-3D ve gözlük ücretleri dahil olup, detaylı bilgi ve davetiye talepleriniz için www.sinemia.com‘u ziyaret edebilirsiniz!

 

 

 

 

 

 

 

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

En Güzel Kadınların, En Güzel Bilinmeyen Filmleri

Sonraki yazı

Harley Quinn'in Kendi Filmi Geliyor!