Haberler

25. Uluslararası Adana Film Festivali Başvuru Tarihi Değişikliği

25. Uluslararası Adana Film Festivali Başvuru Tarihi Değişikliği

25. Uluslararası Kısa Film Yarışması Son Başvuru Tarihi 1 Temmuz 2018 olarak değişti.

Adana Büyükşehir Belediyesi’nce 22 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında yapılacak 25. Uluslararası Adana Film Festivali kapsamında gerçekleştirilecek ana kategorilerden olan Uluslararası Kısa Film Yarışması için daha önce 27 Temmuz 2018 olarak açıklanan son başvuru tarihi, yarışma başvurularının yoğunluğu nedeniyle 1 Temmuz 2018 olarak değiştirilmiştir. Değişiklik; yoğunluktan kaynaklı yaşanabilecek olumsuzlukların ortadan kaldırılması ve başvuruların daha doğru, hakkaniyetli değerlendirilebilmesine olanak tanımak amacıyla yapılmıştır.

Uluslararası Uzun Metraj Film Yarışması, Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması ve Ulusal Öğrenci Kısa Film Yarışması için daha önce 27 Temmuz 2018 olarak açıklanan Son Başvuru Tarihi geçerliliğini korumaktadır.

Adana Kısa Film Yarışması’nın Son Başvuru Tarihi ise daha önce açıklandığı üzere 20 Temmuz 2018’dir.

Zeynep Enginer
1991 yılının Ağustos'unda doğdu. İradesi dışında gerçekleşen bu olay takdir edersiniz ki birtakım aktiviteler gerçekleştirmesine de olanak tanıdı. Bu kez iradesiyle; İzliyor, okuyor, yazıyor, yemek yapıyor ve yiyor. Psycho izlemekten ve barbunya yemekten asla sıkılmıyor.

Yorum yaz