Haberler

Aaron Katz’ın En Yeni Filminden İlk Fragman: Gemini

Bağımsız yönetmen Aaton Katz’ın yakında vizyona girecek olan gerilim filmi Gemini’den ilk  fragman yayımlandı.

Zoe Kravitz (Mad Max: Fury Road, Divergent) ve Lola Kirke (Mistress Of America, Gone Girl) isimlerini bir araya getiren yönetmen Katz, aynı zamanda filmin senaristi.

Filmde Kravitz, dikkat çekici bir aktris olan Heather Anderson’ı canlandırırken, Kirke onun güvenilir dostu ve asistanı Jill’i canlandırıyor. Gizem-Gerilim türündeki film, gerçekleşen şiddetli bir olayın, dostluklarını derinden sarsması üzerine Jill’in kendini bir anda gizemli olayların içinde bulmasına odaklanıyor.

Fragmanı izlemek için tıklayınız.

Ezgi Nur Ünlü

Ezgi Nur Ünlü

Sinemaya ve müziğe meraklı öğretmen anne ve mimar babanın tek çocuğu olarak 1989'da dünyaya geldi. Ailesinden öğrendiklerine sürekli yenilerini eklemeye kendini adadı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü okumaya başladığında da sinema hep kendini gerçekten bulduğu yer ve sığındığı liman olacaktı. İşini ayrı, sinemayı ayrı sevdi. Her filme bir şans tanıdı ve izlediği her filmden bir şeyler öğrendi. Şu anda haber editörlüğü yapmanın yanında Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği Bölümü Ulaştırma Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisans okuyor ve esas mesleği olan inşaat mühendisliğine de devam ediyor. Kalbi sinema ile atıyor, ciğerleri müzik ile doluyor, kafası mühendislik ile işliyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Soderbergh’in “Logan Lucky” Filmi İKSV'de

Sonraki yazı

Hollywood Türk Film Festivali Düzenleniyor