Haberler

Assassin’s Creed Fragmanı ve Afişi Yayımlandı!

Ünlü bilgisayar oyunu Assassin’s Creed’in çekilen filminin merakla beklenen fragmanı 20th Century Fox tarafından yayınlandı.

Assassin-s-Creed-filmi-Poster

Michael Fassbender’ın başrolünde oynadığı Assassin’s Creed filminin oyuncu kadrosuna sonradan The Dark Knight Rises, Inception gibi filmlerden bildiğimiz Marion Cotillard, The Wire’dan tanıdığımız Michael K. Williams, The Borgias filmiyle aklımıza kazınan Jeremy Irons ve Edge of Tomorrow filminde yer almış Brendan Gleeson  katılırken filmin yönetmenliğini Justin Kurrzel üstlenecek.

Filmle oyunun hikayesinin kesişip kesişmeyeceğini henüz bilmediğimiz filmde, Michael Fassbender’ın canlandırdığı Callum Lynch karakterinin  Animus isimli karakterin DNA’sı üzerinden yüzyıllar öncesine dayanan akrabalarının yaşadıklarını deneyimlemesini sağlayan bir aleti kullanmaya zorlanmasını ve bu sayede geçmişte kaybolan çok değerli bir eşyanın yeri bulunmaya çalışılmasını konu alıyor.

Türkiye’de 23 Aralık 2016’da vizyona girecek film için nefesler tutulmuş durumda.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Queen of Katwe’den Poster ve Fragman Yayımlandı!

Sonraki yazı

Şener Şen ve Yavuz Turgul Tekrar Birlikte