Haberler

Benicio Del Toro, Star Wars’un Yeni Kötü Adamı Mı?

Star Wars yeni serisinin ilk filmi Star Wars: The Force Awakens’ın vizyona girmesine beş ay kala, Serinin bir sonraki filmi Star Wars: Episode VIII’in kast çalışmalarına başlandı bile. Variety’nin haberine göre, filmin “kötü adamı” olması için, Lucasfilm tarafından Oskarlı aktör Benicio Del Toro’ya teklif görütürüldü.

İlk filmin oyuncuları Daisy Ridley, Oscar Isaac ve John Boyega’nın yanısıra orijinal seriden Harrison Ford, Carrie Fisher ve Mark Hamill de Rian Johnson’ın yöneteceği ikinci filmde göreceğimiz isimler arasında.

Benicio del Toro ile görüşmeler sürmesine rağmen şu an iki taraf anlaşmaya varmadan biraz uzak görünüyor, çünkü stüdyonun aynı zamanda rol için Joaquin Phoenix ile de görüştüğü biliniyor.

Bakalım geçtiğimiz sene Guardians of Galaxy’de The Collector rolü ile karşımıza çıkan Del Toro, Marvel Sinematik Evreni’nden Star Wars Evreni’ne geçiş yapacak mı.

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

The Rosie Project; Jennifer Lawrence Aşkı Buluyor

Sonraki yazı

Before We Go; Kaptan Amerika’nın İlk Yönetmenlik Denemesi