Bi'DünyaHaberler

Beyoğlu Festivali Geliyor!

İstanbul’un kültür sanat bakımından merkez semtlerinden Beyoğlu, 25-29 Mayıs tarihlerinde ilk kez gerçekleşecek olan Beyoğlu Festivali’ne hazırlanıyor.

13227569_1018987148155160_9019679529284617031_o

 

Son yıllarda İstanbul’un kültür, sanat ve eğlence merkezi olma özelliğini yitirmeye başlayan Beyoğlu’nda, bu değerlerini koruyup sahip çıkanlar tarafından yeniden canlandırma amacıyla organize edilen festival ‘Beyoğlu’nda Yaşıyoruz! Beyoğlu’nu Yaşatıyoruz’ sloganıyla geliyor.

25-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan BeyoğluFest, tiyatro oyunları, film-belgesel gösterimleri, söyleşiler, imza günleri, kültür turları, konserler, sokak oyunları, sergiler, pandomim gösterileri, canlı müzik mekanlarında dinleti ve konserler, dj performansları, sokak müziği ve dans gösterileriyle başta İstanbullu sanatseverler olmak üzere dünyanın bütün dil, din ve renklerinden insanları büyük bir coşkuyla yeniden bir araya getirmek üzere Beyoğlu’na davet ediyor.

Sanatseverler, Biletix’ten 5TL’ye alıbilecekleri festival kartıyla, BeyoğluFest’teki, bütün etkinliklerden ve yeme-içme olanaklarından inidirimli olarak yararlanabilecekler.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Purge Serisinin Yeni Filmi Election Year’dan Yeni Fragman Yayımlandı!

Sonraki yazı

Poulet Aux Prunes (2011)