Bi'DünyaHaberler

Beyoğlu’nun Kontu: Giovanni Scognamillo’nun Sergisi Selfestate’de!

Nam-ı diğer Beyoğlu Kontu; sinema, fantastik edebiyat, korku edebiyatı üzerine araştırmalar yapıp kitaplar yazmış bir Levanten, Giovanni Scognamillo.

2471_img_0912_1395761061

‘İstanbul’un Gizemleri’, ‘Fantastik Türk Sineması’, ‘Erotik Türk Sineması’, ‘Canavarlar Yaratıklar Manyaklar’ gibi kült kitapların yazarı olan Scognamillo, aslında hep çizgi romancı olmak istemiş ama “Resimlerim yeterince iyi değil” diye düşündüğünden roman yazmaya başlamış. Selfestate Galata, ekim ayı boyunca sanatçının ilgi çekici resimlerine ev sahipliği yapıyor. Kaçırmamanız gerek !

Selfestate Galata : 
Küçük Hendek Caddesi, No.7 
Galata-Beyoğlu

Duygu Dedeoğlu

Duygu Dedeoğlu

83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Alpgiray Uğurlu ile Söyleşi

Sonraki yazı

Karanlıkta Diyalog!