Haberler

Bill Murray, Afganistan ve Müzik

Menajer olan bir Bill Murray hayal edin. Şimdi de onu Afganistan’a yerleştirin. Üstelik bu çaresiz bir adam olsun. Etrafta Afgan çocuklar ve kadrajda Bruce Willis de olsun. Rock the Kasbah‘ın vadettiği şey tam olarak bu, fragmana göre sağlam bir komedi sinemaseverleri bekliyor.

107-26903-bill-murray-rock-the-kasbah-1434336650 Rock-the-Kasbah-Bill-Murray-Bruce-Willis

Yönetmenliğini Rain Man (1988) ile Oscar’a layık görülen Barry Levinson’un üstlendiği filmin senaristliğini Mitch Glazer yapıyor. Bill Murray, Bruce Willis, Zooey Deschanel ve Kate Hudson gibi isimlerin yer aldığı komedi türündeki filmin 13 Kasım 2015’te Türkiye’de vizyona gireceği kaydedildi.

rock-the-kasbah-bill-murray-zooey-deschanel-01-636-380

screen_shot_20150612_at_11.40.30_am.png.CROP.promovar-mediumlarge.40.30_am

 

Filmin konusu; Müzik yapımcısı Richie Lanz bir müşterisi için Afganistan’a gider. Ancak işler rast gitmez ve Richie kendini Kabil’de bulduğunda müşterisi tarafından beş parasız terk edilmiştir üstelik pasaportu da çalınmıştır. Yabancı topraklarda çaresiz kalan Lanz, çok geçmeden American Idol’un Afganistan versiyonu olan Afgan Star adlı yarışmada ilgilenebileceği sıra dışı sesi keşfeder. Olağanüstü sese sahip bu yetenekli kızı bulmasıyla beraber olaylar gelişir.

Fragman için;

Gülfem Kıroğlu

Gülfem Kıroğlu

1992'nin Mayıs'ında dünyaya, 2009 Eylül'de İstanbul'a geldi. MSGSÜ Türk Dili ve Edebiyatı'ndan mezun oldu. Öğrenciliğe doyamadı ve aynı yıl Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'ne kayıt yaptırdı. Hayattaki uğraşı edebiyat, kültür-sanat ve sinema. Senaryo dersleri alıyor, bu filmleri nasıl çekiyorlar diye düşünüp duruyor. Sinemanın büyülü gerçekçiliğine inanıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Guy Ritchie 1960'lardan sesleniyor!

Sonraki yazı

Bir Dönüş Öyküsü: ''Coming Home''