Haberler

Bilmediğimiz Yönleriyle Jim Carrey: “I Need Color”

Yetenekli komedyen Jim Carrey, bu sefer resim ve heykel alanlarındaki yeteneğiyle karşımızda.

Jim Carrey sanatını “Bu işin bağımsızlığını seviyorum. Bu işin özgürlüğünü seviyorum. Başka kimse size ne yapabileceğinizi veya yapamayacağınızı söylemiyor, çoğu zaman.” sözleriyle anlatıyor.

Çalışmalarını tuvallere aktarırken ve heykellerini biçimlendirirken hissettiklerini ve yaşadıklarını da anlattığı “I Need Color” adlı kısa belgeselde komedyenin bilmediğimiz yönlerini  keşfetmek için tıklayınız.

Ezgi Nur Ünlü

Ezgi Nur Ünlü

Sinemaya ve müziğe meraklı öğretmen anne ve mimar babanın tek çocuğu olarak 1989'da dünyaya geldi. Ailesinden öğrendiklerine sürekli yenilerini eklemeye kendini adadı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü okumaya başladığında da sinema hep kendini gerçekten bulduğu yer ve sığındığı liman olacaktı. İşini ayrı, sinemayı ayrı sevdi. Her filme bir şans tanıdı ve izlediği her filmden bir şeyler öğrendi. Şu anda haber editörlüğü yapmanın yanında Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği Bölümü Ulaştırma Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisans okuyor ve esas mesleği olan inşaat mühendisliğine de devam ediyor. Kalbi sinema ile atıyor, ciğerleri müzik ile doluyor, kafası mühendislik ile işliyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Geoffrey Rush'lı Final Portrait İçin Geri Sayım Başladı!

Sonraki yazı

11 Ağustos'ta Vizyonda!