Haberler

Daniel Day-Lewis’in Yeni Filminin İsmi Belli Oldu

Paul Thomas Anderso’nın yönetmenliğini yapacağı Daniel Day-Lewis’in başrolünde yer alacağı filmin ismi Phantom Thread olacak.

Daha öncesinde filmin isminin Phantom Thread olacağına dair söylentiler vardı. Kesinliği belli olmayan bu söylentiler son olarak dağıtım şirketinin resmi web sitesinden yaptığı açıklamayla doğrulandı.

Daha önce There Will Be Blood filminde birlikte çalışan Anderson ve Day-Lewis ikilisi on yıl aradan sonra Phontom Thread için biraraya gelecek.

Hikaye, uzlaşması zor ve inatçı bir terzinin yüksek sosyete ve kraliyet  ile olan işbirliğinin perde arkasına ışık tutuyor.

1950‘lilerin Londra’sının modacılık anlayışının işleneceği filmin 25 Aralık’ta vizyona girmesi bekleniyor.

 

Gamze Güner

Gamze Güner

1994'ün karlı bir kış günü dünyaya geldi. Liseye gidene kadar kendini bilmez bir haylaz olarak yaşadı. Lise yıllarında edebiyata olan ilgisiyle beraber sinemaya olan ilgisi de katlanarak arttı. Lise yıllarında çok istediği gazetecilik mesleği üzerine 4 sene lisans yaptı. Fakat bildiği doğrulardan vazgeçmemek adına gazetelerde çalışmamaya karar verdi. Fotoğraf çekmek, sinema üzerine okumak ve yazmak ise en büyük tutkuları arasında.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Mardin’de Şimdi Sinema Zamanı

Sonraki yazı

Raw (2016): Yemek ahlaktan önce gelir, değil mi?