Haberler

Dreamworks ve Blumhouse Ortaklığında Yeni Animasyon: Spooky Jack

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin?” ve “Kung Fu Panda” animasyon serileri gibi başarılı birçok animasyonun yapım şirketi olan DreamWorks Animation ve daha çok korku-gerilim türlerindeki filmlerin yapım şirketi olarak bilinen BlumHouse Production, bir korku animasyon filmi olacak olan “Spooky Jack” için bir araya geldiler.

Film, bir çocuğun hayal dünyasından beslenen (Ailelerin yıllarca varlıklarını inkar ederek çocuklarını uyumaya ikna etmeye çalıştığı) korkunç canavarlara eğlenceli bir bakış açısı sunuyor. Spooky Jack‘te, yeni evlerine taşındıklarında, kazara kendilerine var olmadıkları söylenen yaratıkların varlığını keşfeden 3 kardeşin korkunç maceraları eğlenceli bir biçimde anlatılacak.

Filmin senaryosu, “Night At The Museum” serileri ile “The Veil” ve “Jessabelle” filmlerinin de senaristliğini yapmış olan Robert Ben Grant tarafından kaleme alınacak. Film hakkında detaylı bilgiler henüz duyurulmadı ancak heyecanlanmamak mümkün değil gibi görünüyor.

Ezgi Nur Ünlü

Ezgi Nur Ünlü

Sinemaya ve müziğe meraklı öğretmen anne ve mimar babanın tek çocuğu olarak 1989'da dünyaya geldi. Ailesinden öğrendiklerine sürekli yenilerini eklemeye kendini adadı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü okumaya başladığında da sinema hep kendini gerçekten bulduğu yer ve sığındığı liman olacaktı. İşini ayrı, sinemayı ayrı sevdi. Her filme bir şans tanıdı ve izlediği her filmden bir şeyler öğrendi. Şu anda haber editörlüğü yapmanın yanında Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği Bölümü Ulaştırma Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisans okuyor ve esas mesleği olan inşaat mühendisliğine de devam ediyor. Kalbi sinema ile atıyor, ciğerleri müzik ile doluyor, kafası mühendislik ile işliyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
Önceki yazı

Türk-Kore Ortak Yapımı ''Ayla'' Filminin Çekimleri Tamamlandı!

Sonraki yazı

Gerçekleri Göstermek Cesaret İster: First They Killed My Father