Haberler

Dunkirk Filminden İlk Fragman Geldi!

Warner Bros. yönetmenliğini Christopher Nolan’ın yaptığı 2. Dünya Savaşı konulu Dunkirk filminin tanıtım fragmanını yayımladı.
57a3cc065095491ac87397ac_853x480_U_v1

Yönetmen koltuğunda Christopher Nolan‘ın oturduğu Dunkirk, Dunkirk (Donkarkız) Muharabesi’ni konu alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Oscar ödüllü oyuncu Mark Rylance’ın ek olarak Kenneth BranaghCillian Murphy, Cloud Atlas filminden tanıdığımız James D’Arcy ve ünlü aktör Tom Hardy‘nin yanı sıra Fionn Whitehead,  Jack Lowden, Aneurin Barnard ve Harry Styles gibi sinema sektöründe yeni olan isimler de bulunuyor.

Dunkirk, etrafı düşman askerleri tarafından çevrilmiş binlerce İngiliz ve müttefik birliklerinin bir sahilde kapana kısıldıklarını gösteren bir sahne ile açılışını yapıyor.

Filmin çekimlerinin birçoğu, gerçek hikayenin yaşandığı yerlerde gerçekleştiriliyor. Nolan’a yapım konusunda her zaman olduğu gibi Emma Thomas eşlik ediyor.

Dunkirk, dünya genelinde 21 Temmuz 2017 tarihinde gösterime girecek.

Melike Kavcıoğlu
Küçüklüğünde bir pazar babasının onu Harry Potter ve Felsefe Taşı filmini izletmeye götürmesiyle başladı hayatı. İlk 30 dakikasını kaçırdığı bu film onun kişiliğini ve hayallerinin büyük bir parçasını oluşturdu. Geceleri gizlice yatağından kalkıp ailesinin izlediği filmleri salon kapısının arkasına saklanarak izledi. Şimdi ise Koç Üniversitesi'nde felsefe okuyup istediği zaman özgürce film izlemenin keyfini yaşıyor.

Yorum yaz