Haberler

Ewan McGregor Star Wars’a Dönmek İstiyor

star_wars_the_phantom_menace_still

Yeni Star Wars filmi Star Wars: The Force Awakens, Return of the Jedi’ın kaldığı yerden devam edecek olsa da, Lucasfilm antolojisi, serinin mitolojisindeki herhangi bir hikayeyle devam etme özürlüğüne de her zaman sahip, ki bu durum Episode I-II-III’te Obi-Wan Kenobi’yi canlandırmış olan Ewan McGregor’ı oldukça sevindirmişe benziyor.

İskoçya’daki Edinburgh Film Festivali’nde aktör, “Episode III’te hikayesini bitirdiği yerden başlayacak senaryolarda bulunmaktan mutluluk duyacağını” açıkladı.

McGregor ayrıca kendisinin bir aktör olmak istemesinin sebebinin Star Wars olduğunu da açıkladı, amcası Denis Lawson’ın da orijinal seride yer almasının payı büyük tabi ki; “Amcamı görmek için, annem bizi okuldan aldıktan sonra üniformalarımızla onu izlemeye gidişimizi hatırlıyorum. 6 yaşındayım ve gerçekten aklım yerinden çıkmıştı diyebilirim. 9 yaşında ‘aktör olacağım’ dediğimi hatırlıyorum.

McGregor, The Force Awakens’ı görmek için sabırsızlandığını da ekledi.

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

La Prima Cosa Bella (2010)

Sonraki yazı

Robert Downey Jr. Bir Soygun Filminin Yapımcılığını Üstlendi