Haberler

Frankenstein 29 Ekim’de Vizyonda!

Yönetmen koltuğunda ve senaristliğinde Bernard Rose bulunan, günümüz Los Angeles’ında geçen modern Frankenstein 29 Ekim’de geliyor.

Frankenstein Filmi

Dünyaca ünlü klasik eser Frankenstein’den uyarlama bu yapımın başrollerinde Carrie-Anne Moss, Danny Huston ve Carol Anne Watts bulunuyor. Filmin canavar başrolünde ise Xavier Samuel yer almakta. Daha önce pek çok uyarlaması bulunan Frankenstein’ın bu versiyonu diğerlerine göre daha modern, günümüz dünyasını ve daha çok bilim kurguyu görebiliyoruz.

Danny Huston’ın canlandırdığı bilim adamı Victor Frankenstein ve Carrie Anne Moss tarafından canlandırılan eşi, günümüze uygun bir insan modeli yaratmaya çalışmaktadırlar. Yarattıkları bu mükemmel insanın yardımıyla da henüz tedavisi olmayan hastalıklara çözüm bulacaklardır. Ancak istedikleri gibi olmaz; insanı yaratmayı başarırlar ama o serbest kalıp bütün Los Angeles şehrine tehlike saçmaya başlar.

Betigül Küçük

Betigül Küçük

1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

34. TÜYAP Kitap Fuarı Başlıyor!

Sonraki yazı

Jane Got A Gun’dan İlk Fragman Yayında