Haberler

Fullmetal Alchemist Filminden Teaser Fragman Yayınlandı

Ghost In The Shell‘in gerçek oyuncularla çekilen sinema uyarlaması filminden sonra bir başka kült anime serisi olan “Fullmetal Alchemist” de beyaz perdeye uyarlanıyor. Tamamı Japon oyuncuların canlandırdığı karakterlerle çekilen filmin ilk fragmanı yayınlandı.

Warner Bros yapımcılığında ve gerçek oyuncularla çekilen Fullmetal Alchemist‘ten ilk fragman yayınlandı. Dünya çapında devasa bir hayran kitlesine sahip olan ve Hiromu Arakawa‘nın hem yazdığı hem de çizerliğini üstlendiği bir başka anime ve manga klasiği Fullmetal Alchemist, seriyle aynı adı taşıyan Fullmetal Alchemist ve Fullmetal Alchemist: Brotherhood adlı anime diziler sayesinde milyonlarca anime severin gözdesi olduktan sonra Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of Shamballa ve Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of Milos adlı iki uzun anime filme daha sahip olmuştu. Şimdi ise FMA gerçek oyuncularla beyaz perdeye gelmeye hazırlanıyor.

Hollywood’un çizgi roman uyarlaması film furyasının etkisi geçmeye başladığından mıdır bilinmez, gözünü Japonya’ya, yıllardır neredeyse alt kültür denecek kadar az ama belli bir kitlesi olan animelere çevirdiğini görüyoruz. Ghost In The Shell ile başlayan anime uyarlaması furyasında ikinci halka Fullmetal Alchemist olacak gibi görünüyor.

Avrupa’da gösterim tarihi henüz belli olmayan ve tamamı Japon oyuncu kadrosu tarafından canlandırılan karakterlere sahip Fullmetal Alchemist filminden yepyeni teaser fragman yayınlandı.

Ahmet Ceylan

Ahmet Ceylan

Haziran 1986’da dünyaya geldi. Kitaplar okudu. Filmler izledi. Kameramanlık yaptı. Video kurgu konusunu biraz kurcaladı. Gazetecilik yaptı. Kâh muhabirlik kâh röportaj yaptı. Biraz fotoğraf çekmişliği de var. Yıllarca haber editörlüğü yaptı. Sinema-TV hayaliydi, olmayınca Radyo-TV Yayımcılığı bitirdi. Yetmedi, Türk Dili ve Edebiyatı mezunu oldu. Eğitim mi medya mı dediğinizde odadan kaçıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Ghost In The Shell'den Yeni Anime Geliyor!

Sonraki yazı

SALT'ın "Perşembe Sineması"nın İlkbahar Gösterimleri Başladı!