Haberler

Gael García Bernal’li ‘If You Saw His Heart’tan İlk Kareler

Paramparça Aşklar Köpekler, Motosiklet Günlüğü, No ve 10 Mart’ta gösterime giren Neruda filmindeki performansıyla tanınan, 2014 Altın Küre Ödüllü Meksikalı oyuncu Gael García Bernal’in yeni projesinden ilk kareler yayımlandı.

Bu yılki projelerine Disney ve Pixar ortak yapımı animasyon Coco’nun seslendirme kadrosunda yer alarak devam edecek olan Bernal‘in merakla beklenen filmi If You Saw His Heart’ta Marine Vacth, Karim Leklou ve Nahuel Perez Biscayart, Bernal‘e eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise ilk uzun metraj projesi için kamera arkasına geçen Joan Chemla oturuyor.

Kübalı yazar Guillermo Rosales’in aynı adlı kitabından uyarlanan ve Fransız yapımı bir dram olacak olan filmin konusu ise şöyle:

Fransa’nın Marsilya şehrinde, küçük bir çingene topluluğunun üyesi olan Daniel en iyi arkadaşının ölümünün ardından çingene topluluğundan atılır. Arkadaşının kaybından dolayı kalbi kırık olan genç adam savrulmuş insanlarla dolu bir otele sığınır ve suça sürüklenir. Ancak beklenmedik bir umut ışığı Francine ile karşılaştığı zaman ortaya çıkacaktır…

Ahmet Ceylan

Ahmet Ceylan

Haziran 1986’da dünyaya geldi. Kitaplar okudu. Filmler izledi. Kameramanlık yaptı. Video kurgu konusunu biraz kurcaladı. Gazetecilik yaptı. Kâh muhabirlik kâh röportaj yaptı. Biraz fotoğraf çekmişliği de var. Yıllarca haber editörlüğü yaptı. Sinema-TV hayaliydi, olmayınca Radyo-TV Yayımcılığı bitirdi. Yetmedi, Türk Dili ve Edebiyatı mezunu oldu. Eğitim mi medya mı dediğinizde odadan kaçıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Onur Ünlü Yeni Filminin Hazırlıklarına Başladı!

Sonraki yazı

Keşfetmenin Keyfi hosted by Mehmet Ali Nuroğlu