Haberler

Gary Oldman The Woman In The Window’da Rol Alacak

Gary Oldman Alfred Hitchcock esintileri taşıyan psikolojik gerilim filmi The Woman in the Window’da Amy Adams ile başrolü paylaşacak.

A. J. Finn’in New York Times çok satanlar listesinde uzun süre birinci sırada kalarak adından sıkça söz ettiren romanı “The Woman in the Window” beyazperdeye uyarlanıyor. Filmin başrollerini ise Amy Adams ile Gary Oldman paylaşacak.

The Woman in the Window‘un yönetmenliğini Joe Wright üstlenecek. Romanı senaryolaştıracak isim Tracy Letts. Filmin yapımcılığını ise Scott Rudin ile Eli Bush gerçekleştirecek.

The Woman in the Window‘un hikâyesi New York’taki evininden dışarı çıkamayan bir çocuk psikoloğunun hayatını konu alıyor. Günlerini şarap içip eski filmleri izleyerek ve komşularını gözetleyerek geçiren çocuk psikoloğunu Amy Adams canlandıracak. The Woman in the Window‘da Gary Oldman ise mahalleye yeni taşınan ailenin babası olarak karşımıza çıkacak. Gary Oldman ve ailesinin işlediği suçun görgü tanığı ise Amy Adams‘ın canlandıracağı çocuk psikoloğu olacak.

Elif Ege Taneri

Elif Ege Taneri

21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

J.J. Abrams Son Yapımı ile ‘’Fantastic Fest’’ Programında Yer Alacak!

Sonraki yazı

Kırık Kanatlar (2017) ve Mazlum Çocuklar: Kadir Eman Ile Söyleşi