Haberler

‘Gemini’ Filminden İlk Fragman Yayımlandı!

2017 South by Southwest Film Festivali’nde prömiyerini yapmaya hazırlanan gizem-gerilim türündeki Gemini‘dan ilk fragman çıktı.

Amerikalı yönetmen Aaron Katz‘ın yönetmen koltuğunu ve senaryosunu üstlendiği film ünlüler dünyasının gizli sırlarını ortaya saçıyor.

Genç bir Hollywood yıldızı ile inatçı asistanının kompleks ilişkisi iğrenç bir suç işlendiğinde sarsılır. Asistan Los Angeles’a doğru gizemi çözmek için yola çıktığında, kararlı bir polisin hep bir adım önünde olmalıdır ve arkadaşlık, dürüstlük ve ünlülük kavramlarıyla ilgili fikirleriyle yüzleşmelidir…

Başrollerini Lola Kirke ve Zoë Kravitz‘in üstlendiği filmin kadrosunda John Cho, Ricki Lake, Greta Lee, Michelle Forbes, Nelson Franklin ve Reeve Carney de yer alıyor. Filmin 2018 ilkbaharında Amerika’da vizyona girmesi planlanıyor.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Mary Queen Of Scots Filminden İlk Görsel Geldi

Sonraki yazı

Can Evrenol'un Yeni Filmi Housewife'dan İlk Teaser!