Haberler

Can Evrenol’un Yeni Filmi Housewife’dan İlk Teaser!

Yerli ve yabancı birçok film festivalinde adını duyuran başarılı yönetmen Can Evrenol’un Baskın’dan sonra ikinci uzun metraj filmi olacak olan Housewife‘dan ilgi çekici bir teaser yayımlandı.

Gerilim ve korku türünde yaptığı çalışmalarla, uluslararası alanda büyük başarılar vaadeden Can Evrenol, Ocak ayında çekimlerine başladığı yeni uzun metrajı Housewife için hazırlıklarını tamamladı.

7 yaşındayken annesinin, kardeşini ve babasını öldürdüğüne şahit olan Holly karakterinin yıllar sonra görmeye başladığı kabuslar ve sonrasında başına gelenleri anlatan Housewife’ın prömiyeri önümüzdeki aylarda Amerika’da gerçekleşecek olan Brooklyn Horror Film Festival’inde yapılacak.

Can Evrenol, Screen Daily’e yaptığı açıklamada filmi hazırlarken Daria Argento ve Lucio Fulci’den esinlendiğini, filmde klostrofobi, seksüellik, aile ve karabasan temalarını işleyeceğini söyledi.

Senaryosu Can Evrenol ve Cem Özüduru tarafından yazılan filmin başrollerinde Clementine Poidatz, David Sakurai, Alicia Kapudağ, Defne Halman ve Ali Aksöz yer alıyor.

Zeynep Enginer

Zeynep Enginer

1991 yılının Ağustos'unda doğdu. İradesi dışında gerçekleşen bu olay takdir edersiniz ki birtakım aktiviteler gerçekleştirmesine de olanak tanıdı. Bu kez iradesiyle; İzliyor, okuyor, araştırıyor, yazıyor, yemek yapıyor ve yiyor. Psycho izlemekten ve barbunya yemekten asla sıkılmıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

'Gemini' Filminden İlk Fragman Yayımlandı!

Sonraki yazı

Ruben Östlund’ın Ödüllü Kısa Filmi, İnternette Yayımlandı!