Haberler

Gerard Butler’ın Başrolünde Olduğu Keepers Geliyor

Cross Creek Pictures tarafından finanse edilen Keepers isimli filmin başrollerinde Gerard Butler, Peter Mullan ve Joe Alwyn’in rol alacağı açıklandı. Filmle ilgili dedikodular bir süredir dolaşsa da oyuncu kadrosu daha yeni netleşti. 2017’nin başlarında çekimlerinin başlayacağı film psikolojik gerilim türünde olacak.gerard-butler-high-definition-wallpapers

Keepers, İskoçya‘nın açıklarında bulunan ıssız bir adada geçiyor ve film bu ıssız adada vardiya usulü çalışan deniz feneri bekçilerinin orada yaşadığı olayları konu ediniyor. Bir süre sonra deniz fenerindeki işler bekçilerin bekledikleri gibi gitmeyecektir ve bekçiler uzun süreli yalnızlık ve beraberinde gelen paranoyayla baş başa kalacaklardır.

2017 yılının sonlarında vizyona girmesi beklenen filminin yönetmen koltuğunda Kristoffer Nyholm oturacak. Senaryosunu yazanlar ise Celyn Jones ve Joe Bone. Açıklanan üç ana rol dışında filmde başka kimin rol alacağı hakkında ise şimdilik bir açıklama yapılmadı.

Gerard Butler, 300 Spartalı filmiyle oldukça popüler olmuştu ve bu filmin sonrasında aksiyondan romantik türüne kadar pek çok filmde yer almıştı. Her rolü canlandırabildiğini kanıtlayan aktör şimdi de bu psikolojik gerilimle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Peter Mullan daha önce Brave Heart(1995), Trainspotting (1996) ve War Horse (2011) gibi filmlerde. Filmin en genç oyuncusu Joe Alwyn ise sektöre yeni adım atmış bir isim. Genç aktör 17 Şubat 2017‘de vizyona girecek olan Billy Lynn’s Long Halftime Walk filminde rol aldı ve film Alwyn‘in rol aldığı ilk uzun metraj film oldu.

Serel İğrek

Serel İğrek

9 Nisan 1991 yılında çok şiddetli yağan yağmurlu bir günde doğmuş. Yükseleni de dahil olmak üzere homojen bir koç burcudur. İsmi tamamen orijinal ve taklitleri gerçeğini yansıtmamaktadır. Sinema ile tanışması hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta başlamış. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okumuş, sonrasında kendini Amerika'da bulmuş. Şimdilerde tekstil sektöründe hayatını yarı aç yarı tok devam ettirmekte. Boş vakitlerini senaryo yazarak süsler.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Dark Tower'dan Kötü Haber !

Sonraki yazı

Adam Driver ve Rooney Mara, Leos Carax ile Çalışacak