Bi'DünyaHaberler

Goran Bregovic Bu Kez Rock Grubuyla İstanbul’a Geliyor!

Emir Kusturica imzalı  Time of The Gypsies, Arizona Dream ve Underground gibi filmlerin müziklerine imza atan, Balkan müziğinin en büyük temsilcilerinden Goran Bregovic, kurucusu olduğu rock grubu Bijelo Dugme ile İstanbul’a geliyor.

bijelo-dugme2

Tüm İstanbul konserleri kapalı gişe olan ve akıllardan çıkmayan müzikleri ile Goran Bregović, bu sefer 16 yaşındayken kurduğu grubuyla konser verecek.  1974 yılından bu yana çıkardığı 9 albümü bulunan grubun adı ise, Bregovic’in “Kad bi’ bio bijelo dugme” (Beyaz Bir Düğme Olsaydım) single’ından geliyor.

Balkan müziğinin dünyaca ünlü müzisyeni Goran Bregovic‘e, kendisini zirveye taşıyan efsanevi rock grubu Bijelo Dugme ile Türkiye’de ilk defa bir araya geleceği konserde, grubun aktif üyelerinden efsane solistleri Mladen Vojicic (Tifa) ve Alen Islamovic eşlik edecek.

25 Şubat Cumartesi gecesi Volkswagen Arena’da gerçekleşecek olan konserin biletlerine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

İstanbul'un Sokak Köpekleri Sergi Oldu

Sonraki yazı

Kaç, Alien: Covenant Geliyor!